Autor Wątek: Zapisy  (Przeczytany 4613 razy)

Dabby

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Zapisy
« dnia: Kwiecień 14, 2013, 20:47:51 »
aby się zapisać na psa trzeba wypełnić:
Imię:
Wiek:
Rasa:
Zainteresowania:
Historia:
Cechy charakteru:
wygląd:

Hayato

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2013, 16:14:00 »
Imię: Hayato
Wiek: 3 miesiące
Rasa: Sznaucer Miniatura
Zainteresowania: Ganianie za gryzoniami, spacerowanie, zabawa z właścicielem.
Historia: Narodziłem się i zostałem natychmiast oddany do adopcji. Nikt się mną nie zainteresował, więc mnie porzucono w lecie.
Cechy charakteru: Kochający, przyjazny, dla wrogo nastawionych agresywny, tajemniczy.
Wygląd:

Kracky

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2013, 21:27:24 »
Imię: Kracky (Kraki)
Wiek: 2 lata
Rasa: Terrier rosyjski
Zainteresowania: Walki, ''dogryzanie'' innym, robienie innym żartów i kawałów, robienie kogoś w konia ;D
Historia: Urodziłem się w jakiejś niewydarzonej hodowli psów ;D Mój ojciec wyglądał jakby był mieszanką wszystkich ras, matka zmarła tuż po porodzie. Miałem czterech innych braci, każdy innej rasy :P Juego (Dżiego) był czarnym pudlem, o wiele wyższym niż normalne pudle, Seth (Set) był jeszcze większym labradorem, Tara rudym pomeranianem, a Con (Kon) - yorkshire terrierem. Każdy z nas miał inną matkę.
Cechy charakteru: Tajemniczy, zabawny, ma poczucie chumoru, które wielu (także rodzinę ::)) doprowadzało do białej gorączki, podczas gdy Kracky dalej spokojnie siedział w miejscu, jakby nie zauważając, że do kogo by się nie odezwał, każdy wygląda, jakby chciał mu się rzucić do gardła ;D (w rzeczywistości to było zamierzonym celem ::) ;D)
Wygląd:

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
szczurypustyni wiedzminlandrp rr214 alchemistsproject twojareklama